Hakkımızda

Misyonumuz

 

Kıymetli Genç Arkadaşımız,

Öncelikle sizi, binlerce öğrenci arasından başarı göstererek üniversite sınavını kazandığınız için tebrik ediyoruz.

Bu başarınızın devamını sağlamak ve kazandığınız bölümü ilk sıralarda bitirebilmek için kişisel gayretlerinizin yanı sıra, kalacağınız ortamın uygunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Yurtlar Birliği üyesi olan yurdumuz, ticari maksat taşımayan bir yurt olup; siz öğrencilerimize evlerini aratmayacak en rahat ortamı sağlayarak, çalışmalarınızdaki verimin artmasına katkıda bulunmaktadır. Okullarınızda en yüksek başarıyı elde etmenize yardımcı olmak ve ülkemizin ileri ülkeler seviyesine çıkarak başlarda yer alması için bu hususta üzerine düşen görevi yerine getirmek gâyesi ile kurulmuştur.

Öğrencilerimizin elde ettiği bu başarıların, kendi gayretleri yanında yurdumuzun sağladığı imkânlar ve rahat bir çalışma ortamı sayesinde olduğu da kendileri tarafından ifade edilmektedir. Yurdumuzda, başarılı olmak isteyen her öğrencinin aradığı bütün özelliklere sahip donanımda bir ortam bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz/sentez yapabilen nesillerin yetiştiği, hayata hazırlandığı; dünü bugüne; bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu; yönetici, personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle; çevrede, bölgede ve ülkede “Model Yurt” olmaktır.

HAKKIMIZDAİhlas Vakfı Çukurova Erkek Öğrenci Yurdu
Öğrenci Yurtları Birliği üyesi bir yurt olarak, güleryüzlü hizmet anlayışımız ve para yerine gönül kazanma prensibimizle, binlerce gence hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
İLETİŞİMİletişim Bilgilerimiz
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
ADRESİMİZNeredeyiz?

HAKKIMIZDAİhlas Vakfı Çorum Erkek Öğrenci Yurdu
Öğrenci Yurtları Birliği üyesi bir yurt olarak, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve para yerine gönül kazanma prensibimizle, binlerce gence hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
ADRESİMİZNeredeyiz?

İLETİŞİMİletişim Bilgilerimiz
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız

Copyright 2022. İhlas Vakfı Çukurova Erkek Öğrenci Yurdu. Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright 2022. İhlas Vakfı Çorum Erkek Öğrenci Yurdu. Tüm Hakları Saklıdır.